O nás

Posted on by

Čajovna – čajový bar Peklo, Nebe, Ráj v Bořivojově ulici je naší druhou čajovnou.

V únoru 2013 jsme z důvodu rekonstrukce celého domu museli opustit původní Čajovnu v Heřmanově ulici na Praze 7. Po pěti letech jsme se museli rozloučit s prostory, které jsme sami vybudovali a zkrášlovali. Bylo to naše dítě a neodcházelo se nám lehce. Nicméně život šel dál…

Peklo, Nebe, Ráj se přesunulo na Prahu 3. Snažili jsme se využít všech zkušeností z původní čajovny a ještě je rozšířit. I zde jsme se snažili vybudovat útulné prostředí a opět jsme barevně rozdělili prostory na Peklo, Nebe a Ráj.

Najdete u nás ukrytá místa pro dvojice, sezení na polštářích, prostorné sedačky i prostory pro deskové hry. Každou druhou neděli pro Vás pořádáme zábavné kvízové večery a plánujeme i večery Deskových her. Tyto hry si už nyní můžete v čajovně zapůjčit (seznam zde). Protože v původní čajovně stále rostl zájem o čajové studené nápoje, rozšířili jsme nabídku o další míchané nápoje. Za krátkou dobu se bezkonkurenčně stalo hitem Bubble tea a Matcha drinky, včetně těch alkoholických. Stále rozšiřujeme a obměňujeme druhy tabáků, které si u nás můžete i zakoupit.

Před námi je mnoho dalších plánů, které průběžně uskutečňujeme, a to nejen proto, že nás to ohromně baví, ale hlavně proto, abyste měli stále nové a nové důvody k nám přijít!

Jsme velice rádi, že přesunem na Žižkov jsme o Vás, naše stálé i občasné návštěvníky „z Heřmanky“, nepřišli a většina z Vás si k nám opět našla cestu. Když jsme hledali náhradní prostory, snažili jsme se, aby cesta k nám nebyla o moc delší, než do původní čajovny. I když se Žižkov zdá daleko, není :-), tramvají 26 jste na Lipanské z Letné za čtvrt hodiny! A pokud budete v centru Prahy, máte to k nám ještě blíž, perfektní spojení z Nám. Republiky i z Václavského náměstí, tram. 5, 9, 26.

Těšíme se na Vás!