O nás

Posted on by

Čajovna – čajový bar Peklo, Nebe, Ráj v Bořivojově ulici je naší druhou čajovnou.

V únoru 2013 jsme z důvodu rekonstrukce celého domu museli opustit původní čajovnu v Heřmanově ulici na Praze 7. Po pěti letech jsme se museli rozloučit s prostory, které jsme sami vybudovali a zkrášlovali. Bylo to naše dítě a neodcházelo se nám lehce. Nicméně život šel dál a my se přesunuli na Prahu 3. Snažili jsme se využít všech zkušeností z původní čajovny, vybudovat útulné prostředí, místo, kde Vám bude fajn.

Prostory jsou barevně rozděleny na Peklo, Nebe a Ráj. Najdete u nás ukrytá místa pro dvojice, sezení na polštářích, sedačky i větší stoly pro deskové hry. Občas pro Vás pořádáme zábavné kvízové večery a stále rozšiřujeme množství deskových her, které si můžete v čajovně zapůjčit (seznam zde). Nabídku našich čajových koktejů jsme rozšířili o další míchané nápoje, Bubble tea, Matcha drinky a skvělé limonády, včetně alkoholických. Stále obměňujeme druhy tabáků, které si u nás můžete i zakoupit.

Před námi je mnoho dalších plánů, které průběžně uskutečňujeme, a to nejen proto, že nás to ohromně baví, ale hlavně proto, abyste měli stále nové a nové důvody k nám přijít!

Každé léto u nás probíhají větší či menší rekonstrukce, prostory se průběžně mění. Stále hledáme novinky, které Vás zaujmou, ať už v nabídce čajů, nápojů, jídel nebo pochutin. Nejsme shisha bar. Naší snahou je být moderní čajovnou, místem, kde se setkáváte s přáteli, hrajete deskové hry a k tomu si pochutnáte na kvalitně připravené vodní dýmce. 

Těšíme se na Vás!