Kniha návštěv

Posted on by

Napiště nový záznam do knihy návštěv

 
 
 
 
 
Pole označené * jsou povinné.
Váše E-mailová adresa nebude zveřejněna.
Z bezpečnostních důvodů evidujeme k příspěvku vaši IP adresu 93.99.228.81.
Váš příspěvek bude viditelný v návštěvní knize poté, co bude odsouhlasen.
Vyhrazujeme si naše právo upravit, odstranit, nebo nepublikovat příspěvek.
24 entries.
Aimi Aimi wrote on 12.6.2013 at 22:54
Dobrý den, zajímalo by mne jak to máte s místy a prodejem. Je vašich čajoven víc nebo jen jedna v Heřmanově ulici ? Ptám se,protože zde na nápojovém lísku máte různé druhy čajů, přesto když jsem dnes chtěla u slečny u pultu čaj, řekla mi že zde čaj neprodáváte,a že mám jít jinam. Jak to máte ??
Admin Reply:
Na jaře jsme otevřeli obchod s čaji a nečaji, s čajovým příslušenstvím a s tabáky a příslušenstvím k vodním dýmkám nedaleko čajovny (Milady Horákové 78, přímo proti stanici tramvaje Korunovační). V čajovně nyní nemáme ani skladové zásoby, ani maloobchodní ceník. Otevírací doba obchodu je po-pá 11-19.
Simoba Simoba wrote on 6.6.2013 at 15:33
Muzu se zeptat, kolik by stala obyc. dymka ?:)
Admin Reply:
Dobrý večer, jak je psáno v nápojovém lístku (http://pekloneberaj.cz/napojak.pdf) vodní dýmky se pohybují v rozmezí 110 - 240,- Kč)
Ilon Ilon wrote on 28.4.2013 at 01:09
Dobrý den, zajimalo by me zda-li mate možnost prodat tabáky Starbuzz která nabízíte nebo společně svámi objednat. Tabak neni nikde k dostání. Dekuji
Admin Reply:
Lituji, v současné době v čajovně neprodáváme žádné tabáky, prodej jsme přesunuli do níže zmíněného obchodu. Sortiment tabáků tam je AlFakher, Romman, Doobaccoo, Take away. Plánujeme rozšíření ještě o Jeff’s Seven Elements.
Alice Alice wrote on 21.4.2013 at 13:47
Zdravíčko,zajímalo by mne, zda-li je u Vás možno zakoupit kokosové uhlíky a v jaké ceně se pohybují. Děkuji a přeji pěkný den
Admin Reply:
Dobrý večer, oficiálně jsme veškerý prodej přesunuli do našeho nového krámku (M. Horákové 78, hned u zastávky Korunovační), ale v případě nutnosti lze koupit kokosové uhlíky i v čajovně, kde máme prodej pouze po kusech - 3,- Kč/ks.