Kniha návštěv

Posted on by

Napiště nový záznam do knihy návštěv

 
 
 
 
 
Pole označené * jsou povinné.
Váše E-mailová adresa nebude zveřejněna.
Z bezpečnostních důvodů evidujeme k příspěvku vaši IP adresu 93.99.228.81.
Váš příspěvek bude viditelný v návštěvní knize poté, co bude odsouhlasen.
Vyhrazujeme si naše právo upravit, odstranit, nebo nepublikovat příspěvek.
24 entries.
Markét Markét wrote on 13.11.2016 at 23:03
Dobrý večer, chci se jen zeptat, u Vás v čajovně jsem ještě nebyla a chtěla bych se zeptat na ceny za ktere si u Vás mohu vychutnat čaj 🙂 a zároveň jestli je možné zajít k Vám pokud chci s přítelem trošku soukromí do nějakého uzavřeného prostoru třeba závěsem či tak. Děkuji 🙂
Admin Reply by: Zuzka
Dobrý den, naprostá většina čajů se pohybuje od 66 do 100 Kč, pár specialit, zejména čerstvých čajů, je o něco dražších. Míst se závěsem máme několik, mrkněte na náš plánek, tam najdete i fotky. Jedná se o N2, N3, P4 a P6. Až si vyberete, udělejte si, prosím, raději telefonickou rezervaci, bývají často obsazená.
Burda Burda wrote on 16.4.2016 at 18:33
Dnes jsem zde byl poprvé a musímříct ze za mě skvěle.Příjemná obsluha a úžasná atmosféra.Naprostý nerušený relax.Všem tuto čajovnu vřele doporučuji.
Pavel Ivan Pavel Ivan wrote on 16.2.2016 at 17:59
Je to moc pěkná stránka ...snad jse kvam někdy take dostanu 🙂
KristýnaS KristýnaS wrote on 2.11.2015 at 21:35
Dobrý den chtěla bych se zeptat nabízíte vodní dýmky bez tabáku a nikotinu? Tyto dýmky existují v některých čajovnách. Určitě k vám zase někdy zavítám velmi ráda, chodila jsem k vám, když jste byli v Heřmance.
Admin Reply by: Zuzka
Dobrý den, jako alternativu tabákům nabízíme vaporizační pasty a nově i vaporizační ovoce. Nabídka je velká, určitě si vyberete 🙂
Vladimír Cvrk Vladimír Cvrk wrote on 8.9.2015 at 16:37
Je možnost pořádat u vás kurzy? Jedná se o léčitelský kurz léčení rukama,pro 6 -10 lidí. Termín by byl orientačně některou sobotu 9 -15 hod.v listopadu2015. Jsem z Brna a v Praze nemám žádný kontakt a prostory ve vaší čajovně se mi líbí.
Admin Reply:
Ano, je to možné. Domluvit se můžeme na emailu wico@email.cz
Jan Beseda Jan Beseda wrote on 15.7.2015 at 12:37
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, protože se koukám na vaší nabídku čajů a právě jeden kamarád shání čaje a hledal jsem mu čaje také podle ceny a ve vaší nabídce na internetu nejsou ceny, takže se nedokážu rozhodnout. Je někde nějaký odkaz, kde je uvidím? nebo případně můžete mi doporučit nějaký obchod? Děkuji.
Admin Reply:
Dobrý den, e-shop vůbec neprovozujeme, čaje prodáváme pouze v čajovně. Nabídka se neustále mění, v závislosti na nákupu čerstvých čajů. Ceny se pohybují od 29,- do cca 400,- za 50 g.
Aneta Aneta wrote on 25.1.2015 at 17:03
Dobrý den,chtěla bych se zeptat kolik u vas stojí vodní dýmka (ne ke koupi) .Dekuji A
Admin Reply:
Posedět s vodní dýmkou u nás lze od 120 do 280 Kč.
Klára Klára wrote on 1.12.2014 at 16:10
Dobrý den, chci se zeptat, pokud vas chcem zitra navštívit, je zapotřebí rezervace? nebo můžem přijit i bez rezervace
Admin Reply:
Asi trochu pozdě, rezervaci si nikdy neškodí udělat. Většinou si sednete i bez ní, ale jsou chvíle, kdy je plno.
Roman Roman wrote on 18.11.2014 at 12:35
Dobrý den, jaké používáte uhlíky, nabízíte více korunek?
Admin Reply:
Dobrý den,po problémech s CocoBrico jsme přešli na CocoTamara, které jsou momentálně nedostupné, takže v tuto chvílipoužíváme uhlíky CocoHamada... Oficiálně nabízíme pouze korunky Salamander na tabáky a phunnely na pasty Hookah Squeeze, ale máme i jiné, které se nám neosvědčily tolik. Po doptání se u obsluhy se lze dohodnout na jiné korunce...
Míra Míra wrote on 6.10.2014 at 11:06
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli v čajovně máte nějaký útulný koutek, salónek, či prostě prostor pro dva lidi, děkuji. 🙂
Admin Reply:
Ano, máme. Fotogalerie s plánkem čajovny se objeví na stránkách v nejbližších dnech, stejně jako aktualizovaný nabídkový list.